Estimation : 44 000 €

Bělocvětov Andrej
Portrait mr. S. (Jofes Sudek in the atelier)
Portrét pana S. (Josef Sudek v ateliéru)
1952 - 1953
egg tempera, canvas
vaječná tempera, plátno
LU Belocvetov 52 - 53
sign. LN Bělocvětov 52 - 53
130 x 89 cm
published, exposed
původní výstavní rám. reprodukováno: Andrej Bělocvětov I. Obrazy, Klatovy, Plzeň, Týnec, 2008, str. 27, Bělocvětov - Hudba absolutna, 2016, str. 53, vystavováno

Price CZK :
1100000