Adjudication sur abonnement

Maurice Wyckaert (1923-1996)
Sans titre, 1970
Gouache et craie blanche sur papier. Signée en bas à gauche.
Gouache en wit krijt.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
54 x 62 cm

Provenance/Herkomst
Gallery M.L. de Boer, Amsterdam Collection privée/Privé collectie, Amsterdam