Estimation : 211 538 €

Medek Mikuláš
Festival for the circle
1962
oil, canvas
Medek 62 on the back
description on the back
161 x 125 cm

Festival kruhu
olej, plátno
sign. na rubu Medek 62
na rubu název díla autorem

Price CZK : 5500000