Estimation : 107 692 €

Procházka Antonín
Dívka
Girl
1913
na rubu název díla autorem, razítko sbírky: Venera, razítko: Vystaveno v Mánesu 1934 a č. 91. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Prameny, sbírka dobrého umění, svazek 34. Antonín Procházka, Melantrich, Praha 1939, obr. č. 7 (myl

professional expertise: PhDr. Rea Michalova, Ph.D., provenance: Fratisek Venera, reproduced: Svrcek - Prochazka, Prague 1939, no. 6, exposed: Mánes, Prague 1934, no. 69.
sign. PD Ant. Procházka 1913, na rubu 1913 Ant. Procházka
RD Ant. Prochazka 1913, 19123 Ant. Prochazka on the back
olej, lepenka
oil, cardboard
38,5 x 21 cm

Price CZK : 2800000