Estimation : 1 076 923 €

Šíma Josef
ML (Eggs, Image, Balance, MZ)
ML (Vejce, Obraz, Rovnováha, MZ)
1927
oil, canvas
olej, plátno
140 x 70 cm
LU Sima 1927, RD J. Sima 1927
sign. LN Šíma 1927, PD J. Šíma 1927
professional expertise Dr. Rea Michalova, many times exposed and reproduced image
odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. Obraz byl mnohokrát vystavován a je reprodukován v řadě publikací.

Price CZK :
28000000