Estimation : 20 000 € / 25 000 €

Simon De Vos
(1603-1676) (attribué à / toegeschreven aan)
La Chute
Huile sur toile.
117 x 169 cm.
Provenance: ancienne collection Folkner
Exposition / Tentoonstelling: Anwerpen, Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde, Het aards paradijs. Dierenvoorstellingen in de Nederlanden van de 16de en 17de eeuw, 1982, cat. n° 35, repr. p. 100