Estimation : 111 538 €

Sýkora Zdeněk
Line no. 140
Linie č. 140
1997
acryl, canvas
akryl, plátno
100 x 100 cm
Sykora 1997 on the back
sign. na rubu Sýkora 1997
description on the back, professional expertise Dr. Rea Michalova
na rubu popis díla autorem, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Price CZK :
2900000